• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • Profesyonel ODR Testleri
  • Kaliteli Ürün Kullanımı
  • Uzun yıllar kalitesini koruyabilecek ürünler kullanıyoruz...
  • Fiber Optik Sonlandırmalar
  • Profesyonel Ekibimizce Yapılmaktadır...

Sonlandırma Birim Fiyatları

FİBER OPTİK SONLANDIRMA

Fiber Optik kabloların sonlandırılmasında standart ürün olarak olarak ST(yuvarlak görünüslü) veya SC(kare  görünüslü) konnektörler kullanılmaktadır. MTRJ, LC ve FC gibi konnektör  çesitleride mevcuttur.

Fiber Optik sonlandırmalar uçtan uca en az kayıp olacak şekilde yapılmak zorundadır. Bu yüzden  konnektörlerin işçiligi bu konuda uzmanlasmış teknik elemanlarımız tarafindan  yapılmalıdır. Günümüzde artik yaygin olarak EPOXY konnektörler  kullanılmaktadır. Bu konnektörlerin özelligi, f/o kablonun özel yapistiricilar  vasıtası ile konnektöre terminasyonunu sağlar. Yapistırıcılar çok kısa sürede  kuruyarak kullanıma hazır hale gelir.

Fiber konnektörlerin takılması asamasında özel aletler kullanılır.Kabloyu  sıyırmak için ince ve hassas agızlı pense,konnektörün uçlarını kesmek için ucu  elmastan yapılmış kesme kalemi, konnektörden tasan kısmı temizlemek için 0 mm  den ince zımpara , terminasyonu yapılmış uçları gözle kontrol edebilmek için  mikroskop ve en sonunda da bu uçları test etmeye yarayan F/O test cihazlari  kullanılır.

FİBER OPTİK SONLANDIRMA BİRİM FİYATLARI

Birim fiyatlarımız fiber optik sonlandırma hizmet bedeli olarak aşağıda belirtilmektedir. Belirtilen fiyatlara kullanılacak ürünler dahil değildir. Kullanılan ürünlerin fiyatları, hizmet bedeline eklenerek faturalandırılmaktadır.                                                                                                  
      1-12 arası fiber optik sonlandırma hizmeti          (100$)
      1-24 arası fiber optik sonlandırma hizmeti          (150$)
      1-48 arası fiber optik sonlandırma hizmeti          (175$)
      Günlük kiralık EXFO OTDR test makinası             (150$)
      Günlük kiralık fuzyon makinası (1 adam dahil)    (300$)

      48 üzeri fiber optik sonlandırma hizmeti özel fiyat uygulanmaktadır.

Belirtilen fiyatlar İstanbul İl sınırları içerisinde geçerlidir. Teknik fiber Sistemleri olarak İstanbul dışında tüm Ülke çapında hizmet vermekteyiz. İstanbul dışında yapılacak hizmet bedellerine yol ve konaklama masrafları ayrıca eklenmektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret744921
REFERANLARIMIZ